Šeimos gydytojo konsultacija

Išvenkite vizito į gydytojo kabinetą. Gaukite jums ar jūsų vaikui reikiamą pagalbą greičiau, taupant laiką, iš jums patogios vietos, tiesiai per uhealth programėlę.

Rinkitės patogią sveikatos priežiūrą

Privalumai, kuriuos gaunate pasirinkę nuotolines konsultacijas su uhealth.

Kaip tai veikia?

Su uhealth, gaunate daugiau nei 20min. konsultaciją
1. Registruojatės
Jau turite uhealth programėlę? Tuomet patvirtinate savo tapatybę (su Smart-ID ar Mobile-ID), pasirenkate jums tinkamą laiką ir nurodote nusiskundimą. Visa tai atliksite vos per kelias minutes.
2. Konsultuojatės
Gaunate pranešimą ir prisijungiate j vaizdo skambutį, kuriame jūsų jau laukia šeimos gydytojas, pasiruošęs atsakyti į visus rūpimus klausimus ir parinkti tinkamiausią gydymą.
3. Padedame jums pasveikti
Pasibaigus konsultacijai, mūsų rūpestis nesibaigia: į programėlę atkeliauja būtent jums skirtas gydymo planas su rekomendacijomis ir aiškiais nurodymais. Gydymo planą prižiūri jūsų gydytojas, į kurį žinutėmis galite kreiptis nemokamai.

Kaip pasiruošti konsultacijai?

Keli praktiniai patarimai, kurie padės pagalbą gauti sklandžiau.
Apgalvokite ar tiksliai užpildėte sveikatos klausimyną apie savo sveikatos būklę ir pridėjote reikiamus failus. Ši informacija padės gydytojui tinkamai pasiruošti konsultacijai iš anksto.
Konsultacijai pasirinkite ramią, gerai apšviestą ir netriukšmingą aplinką, kurioje galėtumėte laisvai kalbėti apie sveikatos būklę ir simptomus.
Prieš prasidedant konsultacijai, suteikite reikiamus leidimus naudoti mobilaus įrenginio kamerą ir mikrofoną. Būsite užtikrinti, kad gydytojas jus matys ir girdės nuo pirmosios konsultacijos minutės.
Esant galimybėms, likus 15min iki konsultacijos pasimatuokite temperatūrą, kraujospūdį bei pulsą; prisiminkite savo ūgį ir svorį.

Klientų atsiliepimai

Jūsų pačių žodžiais

Dažnai užduodami klausimai

Ne, naudotis uhealth galima nepriklausomai nuo jūsų gydymo įstaigos. Mūsų tikslas - pasirūpinti jūsų sveikata, kai to reikia labiausiai - netikėtai susirgus, keliaujant, ar kai jūsų šeimos gydytojas negali priimti skubiai.
Norint naudotis uhealth programėle ir gauti paslaugas, jums reikės: pilnos-prieigos Smart-ID ar Mobile-ID, bei mobilaus įrenginio su ne senesne kaip Android 21 ar iOS 13.0 operacinės sistemos versija.
Pagrindiniame lange pasirinkite "Konsultacijos jūsų vaikui" paslaugą ir sekančiame žinsgnyje įveskite savo vaiko asmens kodą.
Parašykite mums į pagalba@uhealth.lt arba palikite žinutę tinklapyje (susirašinėjimo langelis iššoks paspaudus žalią mygtuką puslapio apačioje).
Jūsų asmens duomenys ir tapatybės patvirtinimas yra privalomas norint gauti medicinines paslaugas ir yra apibrėžtas Lietuvoje galiojančiais teisės aktais. Patvirtindami tapatybę, jūs užtikrinate jog esate tikrasis paslaugų gavėjas ir jūsų medicininiai duomenys e-sveikatos sistemoje bus prieinami tik konsultuojančiam gydytojui.

Sveikata - jūsų rankose

Rinkitės, kad jumis pasirūpintų labiau.