Apie mus

Mes esame uhealth – skaitmeninės medicinos platforma, sukurta su Hila – viena iš Lietuvos sveikatos priežiūros lyderių, kuri jau 30 metų taiko inovacijas ir investuoja į skaitmeninės medicinos plėtrą. Dirbame tam, kad technologijų pagalba padėtume jums ne tik gyventi be ligų, bet ir mėgautis geresne sveikata.

Mūsų misija:

Suteikti prieigą kiekvienam prie nuolatinės, asmeniškos ir tęstinės sveikatos priežiūros.

Vizija

Trumpuoju laikotarpiu siekiame padaryti sveikatos paslaugas prieinamomis – geografiškai, finansiškai, laiko ir užimtumo klausimais. Ilguoju laikotarpiu norime įgalinti Lietuvos gyventojus rūpintis savo ir artimųjų sveikata paprasčiau, greičiau, efektyviau. Mes siekiame ne tik padėti žmonėms gyventi be ligų, bet ir mėgautis geresne sveikata.

Mūsų privalumai

Patirtis ir inovacija

Mūsų platforma atspindi 30 metų Hila medicinos patirtį, pritaikytą šiuolaikiniam vartotojui. Mes siūlome pažangias technologijas, kurios leidžia pacientams lengvai ir patogiai pasiekti aukščiausios kokybės sveikatos paslaugas iš bet kurios vietos.

Asmeniškumas ir prieinamumas

Mes suprantame, kad kiekvieno žmogaus sveikatos poreikiai yra unikalūs. Mūsų sprendimai yra pritaikyti individualiems poreikiams, užtikrinant, kad kiekvienas klientas jaustųsi išklausytas ir suprastas.

Sveikatos priežiūros patirtis

uhealth kartu su Hila formuoja skaitmeninės medicinos modelį, kuris yra integruotas, tęstinis ir prieinamas kiekvienam. Mes ne tik siūlome sprendimus, bet ir keičiame sveikatos priežiūros patirtį.

Vertybinis požiūris į sveikatą

Mūsų požiūris į sveikatos priežiūrą yra grindžiamas ne vien procedūrų skaičiumi, bet ir rezultatais. Siekiame suteikti kokybiškas paslaugas už prieinamą kainą ir užtikrinti, kad mūsų pacientai jaustųsi sveiki, energingi ir laimingi kasdieniame gyvenime.

Mūsų komanda

Vaidas Damoševičius

CEO

Andrius Zygmanta

CPO

Vytis Valentinavičius

CTO

Justina Aleksaitė

CMO

Gytis Sakalauskas

Head of Growth

Kęstas Venslauskas

Mobile Architect

Kasparas Krivas

DevOps Architect

Sveikata - jūsų rankose

Rinkitės, kad jumis pasirūpintų labiau.