Apie mus

Mes esame uhealth – skaitmeninės medicinos platforma, sukurta su Hila – viena iš Lietuvos sveikatos priežiūros lyderių, kuri jau 30 metų taiko inovacijas ir investuoja į skaitmeninės medicinos plėtrą.

Mūsų siekiai

Dirbame tam, kad technologijų pagalba padėtume jums ne tik gyventi be ligų, bet ir mėgautis geresne sveikata.
Suteikti prieigą kiekvienam prie nuolatinės, asmeniškos ir tęstinės sveikatos priežiūros.
Trumpuoju laikotarpiu siekiame padaryti sveikatos paslaugas prieinamomis – geografiškai, finansiškai, laiko ir užimtumo klausimais. Ilguoju laikotarpiu norime įgalinti Lietuvos gyventojus rūpintis savo ir artimųjų sveikata paprasčiau, greičiau, efektyviau.

Mūsų privalumai

Patirtis ir inovacija
Mūsų platforma atspindi 30 metų Hila medicinos patirtį, pritaikytą šiuolaikiniam vartotojui. Mes siūlome pažangias technologijas, kurios leidžia pacientams lengvai ir patogiai pasiekti aukščiausios kokybės sveikatos paslaugas iš bet kurios vietos.
Asmeniškumas ir prieinamumas
Mes suprantame, kad kiekvieno žmogaus sveikatos poreikiai yra unikalūs. Mūsų sprendimai yra pritaikyti individualiems poreikiams, užtikrinant, kad kiekvienas klientas jaustųsi išklausytas ir suprastas.
Sveikatos priežiūros patirtis
uhealth kartu su Hila formuoja skaitmeninės medicinos modelį, kuris yra integruotas, tęstinis ir prieinamas kiekvienam. Mes ne tik siūlome sprendimus, bet ir keičiame sveikatos priežiūros patirtį.
Vertybinis požiūris į sveikatą
Mūsų požiūris į sveikatos priežiūrą yra grindžiamas ne vien procedūrų skaičiumi, bet ir rezultatais. Siekiame suteikti kokybiškas paslaugas už prieinamą kainą ir užtikrinti, kad mūsų pacientai jaustųsi sveiki, energingi ir laimingi kasdieniame gyvenime.

Mūsų komanda

Vaidas Damoševičius
CEO
Andrius Zygmanta
CPO
Vytis Valentinavičius
CTO
Justina Aleksaitė
CMO
Gytis Sakalauskas
Head of Growth
Kęstas Venslauskas
Mobile Architect
Kasparas Krivas
DevOps Architect

Sveikata - jūsų rankose

Rinkitės, kad jumis pasirūpintų labiau.